Systemy mini MCR-B043D

Yamaha to jeden z potentatów, jeśli chodzi o systemy związane z audio – wręcz uwielbiany przez audiofilii dzięki wysokiej jakości produktów, a często także dzięki nietypowemu designowi, który robi oszołamiające wrażenie. Systemy mini MCR-BO43D to jeden z flagowych produktów tej japońskiej firmy.

Ten produkt Yahamy to jeden z multifunkcjonalnych systemów mini, który swoim wyglądam nawiązuje do legendarnych motocykli japońskiego koncernu. Górny panel można przypominać fanom motoryzacji wentylator silnika, z kolei pokrętło głośności jest zaprojektowane w tak charakterystyczny sposób, że przypomina korek od chłodnicy.

System ma wbudowaną łączność bluetooth co jest ogromnym ułatwieniem w kwestii przesyłania różnego rodzaju nagrań czy plików muzycznych – pozwala to na połączenie produktu Yamahy z różnego rodzaju urządzeniami, takimi jak smartphony, tablety czy laptopy. Równie dobrze można korzystać także z tradycyjnych płyt CD.

MCR-B043D zawiera także przydatną opcję dla sympatyków radiowych audycji – wyposażony jest w specjalny tuner, który pozwala zapamiętać do 30 stacji radiowych DAB/DAB i 30 stacji FM. Na jeszcze większą funkcjonalność i uniwersalność tego systemu mini, pozwala specjalnie wejście USB.

Dzięki temu za pomocą kabla USB, a nie tylko poprzez bluetooth, możemy podłączyć komputer stacjonarny, telefon czy też tablet. To spore ułatwienie w kwestii ograniczenia eksploatacji baterii smartfonów.

Koszt mini systemu MCR-B043D to kwota rzędu 1200-1500 złotych.